İşlem Yapılıyor.
4.Uluslararası 33.Ulusal Biyofizik Kongresi
31 Ağu 2022 Çarşamba, Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçentlik Kriterlerine Uygun
English Türkçe
---

  Poster boyutları 65x90 cm ölçülerinde olmalıdır.

Özet Biçimi

Başlık: Tam Araştırma Başlığı, Times New Roman 12 Kalın

Ad Soyad1*, Ad Soyad2

*1Enstitü, Fakülte, Bölüm, Şehir, Ülke.

2Enstitümüz, Fakülte, Bölüm, Şehir, Ülke.

 Sorumlu yazar e-posta adresi: .....

 Bildiri özetleri kongreye kabul edilmeden önce bilim kurulu üyesi tarafından hakem değerlendirmesine tabi tutulacaktır. Bu şablonda, Kongre özet gönderimi biçimlendirme gereksinimleri açıklanmıştır. Özet, boşluklar ve makalenin ana noktalarını içeren özetler dahil en fazla 300 kelime olmalıdır. Yazı tipi Times New Roman, yazı tipi boyutu 12 punto olmalıdır. Özet İngilizce yazılmalıdır. Özet sırayla; 'Amaç', 'Materyal ve Yöntemler', 'Sonuçlar' ve 'Sonuç' bölümlerinden oluşmalıdır. Kısaltmalardan mümkün olduğunca kaçınılmalıdır. Kısaltmalar kullanılması gerektiğinde, parantez içinde tanımlandıktan sonra parantez içinde kullanılmalıdır.

 Panel ve/veya Konferansta özet sayfası bölümlere ayrılmadan yazılmalıdır. Özetle; genel bilgiler, denklem, alıntı, standart dışı kısaltmalar ve referanslara yer verilmemelidir.

Anahtar Kelimeler

 Özetin altında "anahtar kelimeler" verilmelidir. Anahtar kelimelerin ilk harfi büyük yazılmalı ve noktalı virgülle ayrılmalıdır. Anahtar kelimeler minimum 3, maksimum 5 kelime olacak şekilde hazırlanmalıdır. (Örn: Anahtar Kelimeler: Kelime 1; Kelime 2; Kelime 3; Kelime 4; Kelime 5). İngilizce başlık en üstte, özet ise solda olmalıdır.

 Anahtar Kelimeler: 3-6 kelime.

Özetler, Özet Gönderimi alt kısmı kullanılarak gönderilecektir.

Bu Web Sitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Tarafından Tasarlanmıştır